Eismas

2020.03.02 18:02

Klaipėdoje pareigūnai vykdė neįprastą reidą – dalijo baudas už per garsius automobilius

LRT.lt2020.03.02 18:02

Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai penktadienio vakare Molo gatvėje atliko kiek neįprastą policinę priemonę. Šioje gatvėje gyvenantys žmonės dažnai skundžiasi, kad prie molo vakarais ir naktimis dažnai važinėja automobiliai su perdirbtais duslintuvais,  jų „riaumojimas“ trikdo gyventojų ramybę, trukdo miegoti.  

Pareigūnai sustabdė ir patikrino 22 automobilius. Du – „Volkswagen“ ir „Honda“ buvo su perdirbtomis variklio išmetamųjų dujų sistemomis, o skleidžiamas garsas nustatytą leistiną ribą viršijo 2,4 ir 8,2 decibelo. Abu automobilius vairavo merginos, joms skirtos 25 eurų baudos ir panaikintas automobilių techninės apžiūros galiojimas.

Vykdant policinę priemonę pareigūnų dėmesį atkreipė automobilis „Toyota“, iš kurio sklido garsi muzika. Pamatęs policininkus, vairuotojas staiga pasuko į kitą gatvę. Sustabdžius minėtą automobilį paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivus – 0,64 prom. - Albanijos pilietis, studijuojantis vienoje iš Klaipėdos aukštųjų mokyklų. Vaikinas aiškino, kad išnuomotu automobiliu su merginomis važiavo prie molo. Romantiškas pasivažinėjimas neblaiviam studentui kainuos mažiausiai 800 eurų, jis mažiausiai metams neteks ir teisės vairuoti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.