Eismas

2020.03.02 15:01

Garliaviškis pagalbos nelaukė – pats sustabdė girtą vairuotoją ir neleido šiam sukelti nelaimės

LRT.lt2020.03.02 15:01

Šeštadienį, vasario 29 d., vakare apie 19.35 val. Kauno r., Pagirių k., Pagirių g. ir Šermukšnių g. sankirtoje, garliaviškis Vaidas nesutriko ir sustabdė girtą „VW Golf“ vairuotoją.

Apie 19.20 val., važiuodamas nuo Kauno link Garliavos, Kauno rajono gyventojas pastebėjo pavojingai važiuojantį automobilį „VW Golf“, kurį sekė paskui iki pat Pagirių k. Šiam sustojus, nieko nelaukiant priėjo, atidarė dureles ir ištraukė automobilio raktelius.

„Važiuojant namo pastebėjau keistai važiuojantį automobilį, kuris vos neatsitrenkė į mane. Stengiausi sustabdyti vairuotoją, tačiau jis nekreipė dėmesio, važiavo toliau. Kadangi automobilis akivaizdžiai manevravo visose eismo juostose, laikiausi saugaus atstumo, o pasitaikius progai – paėmiau raktelius. Viskas vyko netikėtai, stengiausi sustabdyti vairuotoją, kad nei jis, nei aplinkiniai nenukentėtų“, – apie netikėtą šeštadienio vakarą pasakojo Vaidas.

Jis ne tik neleido vairuotojui pasišalinti, bet ir skubiai iškvietė policijos pareigūnus. Pastarieji alkotesteriu „VW Golf“ vairavusiam Kaišiadorių rajono gyventojui (gim. 1976 m.) nustatė sunkų girtumo laipsnį – 2,60 prom.

„Tai rodo ir džiugina, kad mūsų gyventojai pilietiški, reaguojantys ir neabejingi. Kiekvienas mes atsakingas už saugią aplinką, tad labai svarbu visada išlikti neabejingiems bet kokiai nusikalstamai veikai ar teisės pažeidimui. Kolegų vardu ačiū šiam jaunam vyrui, kurio poelgis, tikiu, padėjo išvengti potencialios eismo nelaimės kelyje. Tikiuosi, ir pats artimiausiu metu galėsiu jam padėkoti ir paspausti ranką“, – teigė Kauno apskrities policijai laikinai vadovaujantis Elanas Jablonskas, primindamas, kad visuomet apie pastebėtus daromus teisės pažeidimus gyventojai aktyviai informuotų skubiu pagalbos telefonu 112.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.