Naujienų srautas

Eismas2020.02.28 16:35

Pavežėjai ketina imtis priemonių siekdami apsisaugoti nuo koronaviruso

Penktadienį patvirtinus pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje, apie prevencines priemones mąsto ir pavežėjimo paslaugas teikianti bendrovė „Bolt“.

Daugelis miestiečių kelionėms renkasi ne tik viešąjį transportą, bet ir taksi arba pavežėjų paslaugas. Dar ketvirtadienį buvo pasirodęs pranešimas, kad „Bolt“ biuro darbuotojai iki kovo 3-iosios dirbs iš namų.

„Šiuo etapu ypač atsakingai žiūrime į komunikaciją „Bolt“ darbuotojams ir vairuotojams. Todėl vairuotojams ir biuro darbuotojams buvo suteikta svarbi informacija apie rekomendacijas laikytis standartinių ligos plitimą mažinančių priemonių. Prevenciškai nuspręsta leisti norintiems „Bolt“ biuro darbuotojams dirbti iš namų, tačiau tai mūsų veiklai įtakos neturi. Kaip ir įprasta, į visus vairuotojų klausimus bei iškilusias problemas atsakome per „Bolt“ vairuotojo programėlę arba el. Paštu“, – LRT.lt raštu komentavo bendrovės vadovas Andrius Pacevičius.

Jis tikina, kad darbuotojai stebi situaciją Lietuvoje ir neatmeta galimybės greitu metu aprūpinti pavežėjus dezinfekcinėmis priemonėmis.

„Taip pat atsižvelgdami į LR Sveikatos apsaugos viceministro rekomendacijas, šiuo metu ieškome partnerių, kurie galėtų aprūpinti mūsų platformos vairuotojus dezinfekciniu skysčiu ar servetėlėmis.

Jei būtų nuspręsta, jog būtina imtis daugiau papildomų priemonių, kurios efektyviau užtikrintų šio ar kitų virusų plitimą tarp vairuotojų ar keleivių – esame pasirengę adekvačiai įvertinti ir atsižvelgti į rekomendacijas“, – komentavo A. Pacevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi