Naujienų srautas

Eismas2020.02.26 10:42

Taline bendrovei „CityBee“ įteiktas „Metų žygdarbio“ apdovanojimas

Lietuvių transporto dalijimosi startuolis „CityBee“ pranešė, kad Talino miesto savivaldybė bendrovei įteikė „Metų žygdarbio“ apdovanojimą. Jis skirtas už elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugos įdiegimą Estijos sostinėje.

Praėjusieji metai buvo pirmieji, kai trijose Baltijos šalyse pradėjo veikti „CityBee“ elektrinių paspirtukų dalijimosi paslauga. Lietuvoje ji startavo balandžio 2 d., o Rygoje ir Taline – liepos 2 d.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, sėkmingiausias bendrovės elektrinių paspirtukų paslaugos startas užsienyje buvo būtent Taline.

Praėjusią savaitę Talino miesto savivaldybė „CityBee“ elektrinių paspirtukų paslaugos įvedimą Estijos sostinėje paskelbė „Metų žygdarbiu“.

„CityBee“ kol kas neatskleidžia, kada tiksliai elektriniai paspirtukai išriedės į Baltijos šalių miestų gatves, tačiau nurodė, kad iš viso trijose valstybėse bus daugiau nei 1 500 startuolio paspirtukų.

Elektrinių paspirtukų išpopuliarėjimą „CityBee“ aiškina tendencija, rodančia, kad net 60 proc. visų miesto kelionių yra netolimos, iki 5 km. Iš jų daugiau nei pusė – vos 1–2 km.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi