Eismas

2020.02.24 15:51

Avarija sostinėje paralyžiavo gatvę į oro uostą – liudininkai tikina, kad spūstys gali driektis ilgam

LRT.lt2020.02.24 15:51

Nors už lango saulė, o kelio danga sausa, ne visi vairuotojai įvertina eismo sąlygas, dėl ko sostinėje pasipylė avarijos. Avarijos pasipylė įvairiuose sostinės rajonuose, o netoli oro uosto, dėl eismo įvykio pradėjo tįsti spūstys.

Socialiniame tinkle pasirodė pranešimas, kad Vilniuje, Dariaus ir Girėno gatvėje, susidūrė „Volkswagen“ ir „Mercedes-Benz“ markių automobiliai. Keliolika minučių po 15 val. įvykusi avarija apsunkino eismą, nes po smūgio automobiliai užtvėrė abi eismo juostas. Važiuojant miesto link automobiliams tenka važiuoti šaligatviu.

Apie sužeistus žmones nepranešama.

Pranešimo autorius ir socialinio tinklo vartotojai mano, kad automobiliai iš avarijos vietos nebus greitai patraukti, nes vieną automobilį esą teks išgabenti techninės pagalbos sunkvežimiui.

Internautai įspėjo miestiečius, kad dėl spūsties abiem pusėmis gali būti sunku pasiekti oro uostą, todėl skubančius ragina rinktis kitą kelią.

Dar viena avarija panašiu metu įvyko Kirtimų gatvėje. Čia po smūgio į galą automobilis „Toyota“ liko stovėti užvažiavęs ant šaligatvio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.