Naujienų srautas

Eismas2020.02.24 13:12

Policijai įkliuvo gudruolis su „nematomais“ numeriais – vairuotojo laukia triženklė bauda

LRT.lt 2020.02.24 13:12

Marijampolėje „Volkswagen Passat“ vairuotojas bandė pareigūnus pergudrauti pavertęs valstybinius numerius „nematomais“, tačiau policijai demaskavus klastą, vairuotojui teks patuštinti piniginę.

Apie tai Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė socialiniame tinkle.

„Vienas labai sumanus pilietis bandė po Marijampolę važinėtis automobiliu su gudriai užmaskuotais valstybiniais numeriais, tačiau tai nepraslydo pro akylas Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnų akis. Minėtas automobilis buvo sustabdytas patikrinimui ir paaiškėjo, kad ant valstybinio numerio ženklo buvo užklijuota šviesą atspindinti plėvelė. Pabandžius nufotografuoti numerius su blykste, pradingo kai kurie simboliai, dėl to numerių kombinacija tapo sunkiai atspėjama. Reziumė, kad už šį bandymą pagudrauti pilietis užsidirbo – 120 eurų „premiją“, – rašo Marijampolės pareigūnai.

Internete gausu pasiūlymų įsigyti specialią plėvelę, kuria padengus transport priemonės valstybinius numerius, šie atspindi fotoaparato blykstę ir susidaro vaizdas, kad valstybiniai numeriai yra nematomi. Dienos šviesoje tokią klastą pamatyti sunku.

Vairuotojai tokią gudrybę naudoja siekdami išvengti baudų už greičio viršijimą, kuomet juos nufotografuoja stacionarūs arba mobilieji greičio matuokliai.

Tačiau policija primena, kad už tokias gudrybes gali tekti brangiai sumokėti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi