Eismas

2020.02.20 19:32

Milijardierių akistata dėl automobilio – Muskas užsipuolė Gatesą, kad šis nusipirko „Porsche Taycan“

LRT.lt 2020.02.20 19:32

Internete – dviejų garsių milijardierių susirėmimas dėl automobilio. „Tesla“ vadovas Elonas Muskas užsipuolė „Microsoft“ įkurėją Billą Gatesą, kad šis pasirinko „Porsche Taycan“.

„YouTube“ interviu su Marquesu Brownlee metu B. Gatesas reiškė susirūpinimą dėl klimato kaitos ir įvardijo elektromobilius, kaip vieną iš priemonių pristabdant globalinį reiškinį. Milijardierius taip pat išreiškė susirūpinimą elektromobilių kainomis ir eksploatacijos kaštais, esą tai atbaido dalį pirkėjų, rašo BBC.

B. Gatesas nepagailėjo gražių žodžių „Tesla“, kuri, jo nuomone, labai stipriai prisidėjo prie elektromobilių populiarinimo. Tačiau vėliau amerikiečių elektromobilių gamintoją pagyręs B. Gatesas prisipažino įsigijęs „Porsche Taycan“.

„Jūs žinote, kad įsigijau „Porsche Taycan“. Tai elektromobilis už permokėtą sumą, tačiau vistiek labai šaunus“, – sakė B. Gatesas.

Po pokalbio socialiniame tinkle „Twitter“ vienas laidos žiūrovų parašė, kad B. Gateso pirkinys yra „protingas“ ir taip milijardierius esą prisideda prie planetos išsaugojimo. Tokia mintis ne itin patiko „Tesla“ vadovui E. Muskui, kuris B. Gateso sprendimą pavadino „pribloškiančiu“.

Tačiau net ir po tokios E. Musko reakcijos interneto vartotojai sveikino B. Gatesą su „protingu“ pirkiniu.

„Porsche Taycan“ kaina prasideda nuo 95 tūkst. eurų, kai tuo tarpu „Tesla Model 3“ galima įsigyti nuo 37 tūkst. eurų.