Naujienų srautas

Eismas2020.02.18 12:23

Kelias Vilnius–Utena bus rekonstruotas iki 2028-ųjų: dabar turime kitų prioritetų

Vienas problemiškiausių Lietuvos kelių Vilnius–Utena dar šiame dešimtmetyje turėtų būti rekonstruotas. Apie tai LRT RADIJO žiniose pasakojo Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas.

Pabrėžiama, kad kelio Vilnius–Utena rekonstrukcija itin svarbi dėl susidėvėjusios cementbetonio dangos, kuri kelia pavojų eismo saugai.

V. Andrejevas teigė, kad kelio Vilnius–Utena rekonstrukcija turėtų būti baigta iki 2028-ųjų, nors atkarpą iki Nemenčinės kelio ketinama sutvarkyti iki vasaros. Vitalijus Andrejevas sako, kad, tvarkant atkarpas, nereikės išsukinėti į aplinkkelius.

„Didžiausias yra finansų klausimas. Lietuva turi tiek finansinių išteklių, kiek turi ir mes turime susitarti dėl prioritetų. Prioritetas dabar skiriamas „Via Baltica“ kelio atkarpai nuo Marijampolės iki Lenkijos sienos ir vėliau pradėsime ir baigsime Vilnius–Utena kelią. Pirkimo dokumentuose visada numatome, kad eismas vyktų per rekonstruojamo arba tvarkomo kelio atkarpą, išskyrus tam tikras dienas, kai reikalinga technologiškai nutraukti eismą ir nukreipti kitais keliais“, – pažymi jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi