Naujienų srautas

Eismas2020.02.14 17:40

Po audringos reakcijos internete policija paaiškino, kodėl tarnybinis automobilis naudotas apsipirkimui

LRT.lt 2020.02.14 17:40

Tarnybinius automobilius naudoja asmeninėms reikmėms? Tokį klausimą uždavė ne vienas socialinių tinklų vartotojas, pamatęs prie parduotuvės stovintį policijos automobilį, į kurį moteris krovė maisto prekes. Tačiau policija tikina, kad viskas ne taip, kaip gali pasirodyti iš šalies.

Socialiniuose tinkluose pasirodo vis daugiau pranešimų, susijusių su policijos pareigūnais. Vieni fiksuoja policininkų padarytus kelių eismo taisyklių pažeidimus, kiti – ką pareigūnai veikia darbo metu. Policija džiaugiasi, kad piliečiai yra labai aktyvūs ir nuolat praneša apie galimus pažeidimus, tačiau kartais puola kritikuoti nežinodami aplinkybių.

„Smagu, kad neleidžiate mums atsipalaiduoti, tačiau kartais pirmas įspūdis būna apgaulingas. Šiuo automobiliu naudojasi Trakų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, kurie atsakingi už prevenciją, susitikimus su gyventojais, renginius ir pan.

Šiandien ir savaitgalį Trakų policijos pareigūnai nešvenčia Valentino dienos, o organizuoja prevencinius renginius, kuriems būtinos tam tikros prekės, todėl pareigūnės ir atvyko į parduotuvę įsigyti prevenciniams renginiams būtinų prekių“, – po nuotrauka feisbuke pakomentavo Lietuvos policija.

Nuotraukai pasirodžius socialiniame tinkle, interneto vartotojai iš karto pradėjo pliekti policijos pareigūnus, neva šie naudojasi tarnybai skirtu inventoriumi asmeninėms reikmėms.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi