Naujienų srautas

Eismas2020.02.16 10:00

„Škoda“ atskleidė, kaip atrodys naujoji „Octavia“ – po kapotu laukia siurprizas vairuotojams

LRT.lt 2020.02.16 10:00

Labiau į bendrą rezultatą, o ne į išvaizdą iki šiol orientuota „Škoda Octavia“ parengė gerbėjams siurprizą. Naujoji „Octavia“ bus varoma ne tik aplinką tausojančiu hibridiniu varikliu, bet ir atrodys kur kas agresyviau, rašo topgear.com. 

Kaip žinome, vienas iš penkių pagrindinėse gamintojo rinkose Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje parduodamų „Octavia“ modelių yra vRS. Naujoji „Octavia“, be abejo, gera žinia tiems, kam patinka smagūs pasivažinėjimai – „Škoda“ juk negali atsisakyti populiariausio savo modelio.

Tačiau užmetę akį į šiuos brėžinius matome, kad reikalai dar labiau taisosi. Tai yra pirmoji „Škodos“ suteikta galimybė žvilgtelėti, kaip atrodys naujasis Mk4 vRS modelis, prieš oficialų jo pristatymą kovą vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje, kur, greičiausiai, taip pat pamatysime ir jo „pusbrolį“ „VW Golf GTI“ bei daug kitų kūrinių iš įvairių atspalvių juodo aliuminio.

Turbūt geriausia žinia yra tai, kad kaip ir standartiniame „Octavia“ modelyje, perpus padalinti priekiniai žibintai iškeliavo į šiukšlių dėžę.

Dar viena nebloga naujiena – „Škoda“ patvirtino, kad „Octavia vRS“ debiutuos su įkraunama 242 AG hibridine pavara, ją taikant ir universalui, ir hečbekui. Kol kas oficialaus patvirtinimo nesulaukėme, tačiau galime spėti, kad į porą jau minėtam PHEV įrenginiui bus pasiūlytas 2,0 l darbinio tūrio dyzelinis arba benzininis variklis.

Parengė Paulius Vaitekėnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi