Eismas

2020.02.13 21:00

Šiauliuose vyro poelgis pėsčiųjų perėjoje sužavėjo pareigūnus – susidarė spūstis, bet niekas nepyko

LRT.lt 2020.02.13 21:00

Nors keliuose daugybė vairuotojų skuba, atranda laiko ir geriems darbams. Vienas tokių momentų užfiksuotas Šiauliuose, kur iš automobilio iššokęs keleivis pagelbėjo per perėją einančiai senolei.

Vaizdo įrašu savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo Šiaulių policininkai, kurie negailėjo gražių žodžių automobilio „Renault“ keleiviui.

„Dalinamės geru pavyzdžiu, neseniai užfiksuotu Šiauliuose. Tai įrodymas, kad gražus poelgis gali virsti tikru žygdarbiu. Vaizdo įrašą mums atsiuntęs pilietis minėjo, kad jam iš paskos išsirikiavo automobilių eilutė, tačiau besipiktinančių laukimu nebuvo. Jei visi kelyje elgtųsi kantriai ir padėtų vieni kitiems, pasaulis būtų kur kas saugesnis“, – rašė policijos pareigūnai.

Vaizdo įraše matyti, kaip iš prie perėjos sustojusio „klevo“ lapu pažymėto „Renault“ iššoko sportine apranga vilkintis vyras. Jis iš karto pribėgo prie lėtu žingsniu per perėja einančios senolės ir padėjo jai saugiai pereiti gatvę.

Vos per porą dienų vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 89 tūkst. vartotojų. Dar daugiau nei 2 tūkst. vartotojų paspaudė patiktukus po vaizdo įrašu.

Šiaulių policijos pareigūnai pridūrė, kad iš šio vaizdo įrašo turėtų mokytis visi.