Eismas

2020.02.12 11:09

Tragiškos avarijos pasiglemžė dvi gyvybes: Biržų rajone žuvo vairuotoja, Joniškyje – automobilio keleivė

LRT.lt2020.02.12 11:09

Vasario 11 d., antradienį, pirminiais duomenimis, įvyko 19 eismo įvykių, žuvo 1 žmogus (54 metų vairuotoja), kitame įvykyje sužeidimus patyrusi keleivė mirė ligoninėje. 19 eismo dalyvių sužeista, daugiausia – vairuotojų (10). Esant šlapiai ar apledėjusiai (slidžiai) kelio dangai – 18 įvykių, praneša Lietuvos kelių policija.

Užregistruoti 8 atvejai, kai transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio, 7 atvejai – susidūrimai, į vieną jų pateko dviračio vairuotojas, 4-iuose įvykiuose nukentėjo pėstieji, iš jų 2 – pėsčiųjų perėjose. Šie eismo dalyviai į įvykius, pirminiais duomenimis, pateko Jonavoje (16 metų paauglė pėsčiųjų perėjoje), Ukmergėje, Šakių ir Vilniaus rajonuose. Viename įvykyje dalyvavo neblaivus vairuotojas. Per parą policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 93 eismo įvykius.

Po aštuntos ryto Joniškio rajone, Ežeikių kaime, kelyje Joniškis–Linkaičiai–Staneliai–Gruzdžiai, esant slidžiai dangai, vairuojamo automobilio „Opel Astra“ nesuvaldė 26 metų moteris. Kelio vingyje į dešinę automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į pakelės medį. Sužeidimus patyrė 60 metų keleivė. Gautas pranešimas, kad trečiadienio, vasario 12 d., naktį moteris ligoninėje mirė.

Prieš devintą ryto Biržų rajone, Kviriškio kaime, kelyje Biržai–Pandėlys–Rokiškis (danga slidi), 54 metų moteris, vairuodama automobilį „Smart“, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Opel Zafira“, o į „Smartą“ dar atsitrenkė automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 32-ejų vyro. Per eismo įvykį žuvo „Smarto“ vairuotoja. Sužeista „Opel Zafira“ vairavusi 42 metų moteris ir kartu važiavusi 74 metų keleivė (paguldyta į ligoninę).

Prieš aštuntą ryto Radviliškio rajone, Niauduvos kaime, kelyje Karašilis–Derveliai–Alksnupiai–Šeduva, lyjant, automobilį „VW Transporter“, vairuojamą 40 metų vyro, kliudė priešpriešiais važiavęs automobilis, kuris iš įvykio vietos pasišalino. Nesuvaldytas mikroautobusas nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Pirminiais duomenimis, nukentėjo 47 metų keleivis (nuvežtas į ligoninę).

Aštuntą ryto Kupiškyje, Gedimino gatvėje (danga šlapia), į kairę sukdamas automobilis „Toyota RAV4“, vairuojamas 59 metų moters, susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu dviračiu. Nukentėjo juo važiavęs 51 metų vyras.

Popietę Tauragėje, Laisvės bei Jovarų gatvių sankryžoje, iš šalutinio kelio išvažiuodamas ir į kairę sukdamas automobilis „Opel Zafira“ atsitrenkė į namo tvorą ir medį. Nukentėjo 70 metų vairuotojas, kuris buvo neblaivus (nustatytas 2,13 promilės girtumas).

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo eismo dalyvių būti drausmingiems, neskubėti, atsižvelgti į meteorologines ir važiavimo sąlygas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.