Eismas

2020.02.11 10:53

Veiksmo filmą primenančios gaudynės Šiauliuose – bėglį sustabdė tik pradurtos padangos

LRT.lt2020.02.11 10:53

Šiauliuose – veiksmo filmą primenančios bėglio gaudynės. Policijos pareigūnų reikalavimo sustoti nepaisęs „Alfa Romeo“ vairuotojas padidino greitį ir spruko, tačiau netrukus buvo sulaikytas ir dabar jam gresia dideli nemalonumai.

Šiaulių policija socialiniame tinkle pasidalijo gaudynių vaizdo įrašu. Sekmadienio ryte pamatę keistai manevruojantį automobilį „Alfa Romeo“ pareigūnai nusprendė jį sustabdyti patikrai, tačiau automobilio vairuotojas bendrauti su pareigūnais nepanoro ir ignoruodamas policijos švyturėlius ir garsinį signalą padidino greitį.

Policija pasidalino įrašu: gaudynėse girtą šiaulietį sustabdė tik pradurtos padangos

„Kolegoms į pagalbą atskubėjo kiti tuo metu dirbę ekipažai ir jau netrukus per kelią permestas „ežys“ prakirto „Alfa Romeo“ padangas. Automobilis pariedėjo kelis šimtus metrų ir sustojo“, – savo feisbuko paskyroje rašė Šiaulių policija.

Vėliau paaiškėjo, kad bėglys spruko ne šiaip sau. Vairuotojas buvo neblaivus.

„Prie vairo sėdėjęs 51 metų šiaulietis teigė alkoholio nevartojęs, tačiau alkotesteris nustatė 1.09 prom. girtumą. Jei vairuotojas būtų sustojęs, kai to pareikalavo pareigūnai, jis būtų baustas tik už vairavimą esant neblaiviam. Šiuo atveju vyras nepaisė policijos pareigūnų reikalavimų sustoti, vairavo išgėręs ir sprukdamas kirto sankryžą, degant raudonam šviesoforo signalui“, – pažeidimų sąrašą vardijo policininkai.

Dabar vyrui gresia rimti nemalonumai. Teks atsakyti ne tik už vairavimą būnant neblaiviam, bet ir už kelių eismo taisyklių pažeidimus bei sprukimą nuo policijos. Vairuotojui gresia daugiatūkstantinė bauda, maža to, vyrui ilgam teks atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.