Eismas

2020.02.11 09:59

Virtinė avarijų paralyžiavo judriausias Vilniaus gatves – vairuotojai stringa ilgam, ragina rinktis kitą maršrutą

LRT.lt2020.02.11 09:59

Antradienis Vilniuje prasidėjo avarijų gausa ir milžiniškomis spūstimis, kurios gatves kausto jau nuo 7 valandos ryto.

Socialiniuose tinkluose pasirodė pranešimai, kad ypač didelė spūstis nusidriekė važiuojant nuo Tūkstantmečio gatvės Gariūnų link. Liudininkai praneša, kad netoli Gariūnų sankryžos susidūrė automobiliai „Honda“ ir „Volkswagen“. „Honda“ automobilis nuo smūgio apsisuko ir užtvėrė visą pirmąją eismo juostą, tuo tarpu „Volkswagen“ liko stovėti trečioje eismo juostoje, tad iš trijų eismo juostų pranažiuojama liko tik viena – vidurinioji. Dėl šio eismo įvykio nusidriekė milžiniška spūstis, kuri neišsisklaidė ir prieš 10 val. ryto.

Tačiau tai ne vienintelė avarija šįryt Vilniuje. Kita techninė avarija įvyko Tūkstantmečio gatvėje. Čia persirikiuodamas į kitą juostą automobilis šonu kliudė vilkiką.

Didelė spūstis nusidriekė ir Liepkalnio gatvėje. Judėjimą čia trikdo ne eismo įvykis, o dėl Liepkalnio sankryžos rekonstrukcijos pakeistas ženklinimas. Liepkalnio gatvėje prie pat sankryžos eismo juostos susiaurėjusios, o eismo juosta skirta posūkiui į Minsko pl. pranktiškai panaikinta. Vairuotojai teigia, kad šioje vietoje spūstys tik didės, todėl ragina rinktis kitą maršrutą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.