Naujienų srautas

Eismas2020.02.08 10:17

Vilniuje „trikojis“ tramdė greičio mėgėjus: vos per kelias valandas beveik 100 pažeidėjų

Klaipėdos pareigūnai tikrino blaivumą, rekordas – 2,67 prom., atnaujinta 12.49
LRT.lt 2020.02.08 10:17

„Policija neleis, kad sostinės Geležinio Vilko g. taptų lenktynių trąsa“ – tokiu įrašu savo socialinio tinkle „Fcebook“ paskyroje pasidalino Lietuvos policija.

Kaip praneša policija, vienoje judriausių sostinės gatvių naktį iš penktadienio į šeštadienį vos per kelias valandas buvo užfiksuoti net 85 vairuotojai, leistiną greitį viršijė daugiau kaip 30 km/val.

„Šiąnakt per kelias valandas pareigūnai užfiksavo net 85 vairuotojus, kurie viršijo leistiną greitį daugiau kaip 30 km/val., o rekordininkai sostinės gatvėmis skriejo 106 km, 104 km ir net 150 km/val. greičiu.

Pažeidėjų laukia didelės baudos, o kai kam teks atsisveikinti ir su vairuotojų pažymėjimais”, – rašoma Lietuvos policijos „Facebook“ paskyroje.

Taip pat pridedama, kad greičio kontrolės priemonės bus vykdomos ir ateityje.

Patikrinti vairuotojus šeštadienio rytą nusprendė ir Klaipėdos pareigūnai. Tiesa, jie tikrino vairuotojų blaivumą.

Pareigūnams užteko vos poros valandų, kad būtų sulaikyti net aštuoni neblaivūs vairuotojai. Rekordininkas į alkotesterį pripūtė net daugiau nei 2,5 promilės.

„Klaipėdoje kelių policijos pareigūnai surengė rytinį reidą, kurio metu per porą valandų nustatė net 8 neblaivius vairuotojus. Rekordininkui užfiksuotas net 2,67 prom. girtumas“, – savo „Facebook“ paskyroje dalijosi policija.

Taip pat primenama, kad neblaivių vairuotojų kontrolė vyks visą savaitgalį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi