Naujienų srautas

Eismas2020.02.07 19:10

Šalia Vilniaus oro uosto – Holivudo verta scena: pažeidėjas tramdytas net užšokus ant važiuojančio automobilio

LRT.lt 2020.02.07 19:10

Penktadienį – neeilinė situacija šalia Vilniaus oro uosto prieigose. Vykusio eilinio galimai nelegalias taksi paslaugas teikiančių vairuotojų patikrinimo metu viešosios tvarkos pareigūnui teko pasivažinėti ir ant galimo pažeidėjo automobilio kapoto.

Eilinio patikrinimo metu šalia Vilniaus oro uosto viešosios tvarkos pareigūnas priėjo prie vieno asmens ir paprašė jo dokumentų, įrodančių vykdomą veiklą. „Taksistas“ patikino, kad dokumentus turi, tačiau jų neparodė, nes tokių ir neturi.

Vėliau vairuotojas greitai įsėdo į automobilį ir pradėjo judėti iš patikrinimo vietos, tačiau pareigūnas savo kūnu užstojo automobilį, kad šis nevažiuotų. Vairuotojo tai nesustabdė ir „taksistas“ pradėjo važiuoti su pareigūnu ant kapoto bei taip keliavo iki pat šalia esančio prekybos centro.

Kelionės metu pareigūnas per raciją spėjo pranešti, kas vyksta tiek savo kolegoms viešosios tvarkos pareigūnams, tiek policijai.

Vairuotoją sėkmingai pavyko sulaikyti, o jam už tokį pasipriešinimą patikrinimo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnas buvo nesužalotas.

Pats „taksistas“ irgi sako besigailintis savo poelgio, bet dabar jo veiksmus vertins atitinkamos institucijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi