Naujienų srautas

Eismas2020.02.06 14:45

„Volvo Lietuva“ turės naują generalinį direktorių

LRT.lt 2020.02.06 14:45

„Volvo Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti ilgametę patirtį „Volvo Group” kompanijose turintis Nicholas Kjaer. Naujasis vadovas pakeitė, nuo 2014 m. lapkričio mėn. bendrovei vadovavusį, Jarkko Aine, kuris savo karjerą tęs centriniame „Volvo Trucks“ kompanijos biure Geteborge, užimdamas vadovaujančias pareigas „Volvo Trucks Europe“ padalinyje.

Prieš tapdamas „Volvo Lietuva“ vadovu Lietuvoje, Nicholas Kjaer nuo 2016 m. dirbo „Volvo Group Austria” generaliniu direktoriumi. 44 metų danas Nicholas Kjaer sunkvežimių pardavimo ir serviso paslaugų srityse dirba jau 19 metų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Savo karjerą „Volvo Group” naujasis „Volvo Lietuva” vadovas pradėjo 2001 m. kaip „Volvo Trucks Denmark” pardavimo inžinierius, vėliau užėmė įvairias vadovaujančias pareigas Danijoje ir kitose šalyse. Jis dirbo pardavimo direktoriumi Rumunijoje ir Moldovoje, vėliau užėmė generalinio direktoriaus poziciją kompanijos padalinyje Baltarusijoje (2009-2011 m.) bei „Volvo Truck Center South Germany” (2011-2013 m).

„Džiaugiuosi galimybe vadovauti savo srities profesionalų komandai, priimu tai su didele atsakomybe. Malonu atvykti į Lietuvą ir pradėti dirbti kartu su naujais kolegomis bei klientais. Tikiu, kad mano ilgametė patirtis padės ir toliau stiprinti „Volvo Trucks” bei „Renault Trucks” pozicijas šalyje, siūlyti inovatyvius ir tvarius transporto sprendimus Lietuvos vežėjams, būti jų sėkmės istorijos dalimi“, – sako N. Kjaeras, naujasis „Volvo Lietuva“ generalinis direktorius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi