Eismas

2020.02.05 18:41

Sustabdę įtartiną automobilį pareigūnai liko nustebę: prie vairo – dešimtmetis

LRT.lt 2020.02.05 18:41

Tauragėje patruliuojantiems pareigūnams popietę įtarimų sukėlė priešpriešais parvažiuojantis automobilis ,,Audi A4“. Automobilis įtartinai manevravo, tačiau patruliai dar labiau nustebo automobilį sustabdžius patikrinimui, praneša Tauragės policija.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Tauragės r., Ceikiškės k., nustebo, kai prie sustabdytos transporto priemonės vairo išvydo dešimtmetį berniuką, o šalia jaunojo vairuotojo, keleivio sėdynėje – blaivų tėvą, gimusį 1965 m. Jis pareigūnams paaiškino, kad taip tiesiog nusprendė vaiką išmokyti vairuoti, kad nutikus bėdai galėtų padėti.

Įstatymai leidžia tėvams mokyti savo vaikus vairuoti nuo 17 metų, tačiau vis atsiranda gyventojų, kurie nesilaiko numatytų nuostatų ir galvoja, kad kuo anksčiau, tuo geriau, bet neapsvarsto galimos rizikos.

Vis dėlto vairuotojo tėvui už vaikui patikėtą automobilio vairą surašytas ir paskirtas nurodymas susimokėti 30 eurų baudą. Be to, visą informaciją pareigūnai perduos Vaiko teisių apsaugos tarnybai ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui.