Naujienų srautas

Eismas2020.02.04 16:38

Kaunas suskaičiavo, kiek kainuos šią savaitę į sankryžas grįžtančios žaliosios rodyklės

ELTA, Birutė Mačienė 2020.02.04 16:38

Į Europos prospekto ir Veiverių gatvės sankryžą Aleksote, paskui į S. Žukausko bei P. Lukšio gatvių, taip pat ir Žaliakalnyje – Savanorių prospekto bei K. Petrausko ir Utenos gatvių, bei į kitas intensyviu transporto eismu pasižyminčias Kauno gatvių sankryžas šią savaitę sugrįžta lentelės su žaliosiomis rodyklėmis.

Jas grąžinti, anot miesto savivaldybės Administracijos atstovo Arnoldo Bukelio, nuspręsta atsižvelgus į vairuotojų bei Eismo saugumo komisijos narių siūlymus. Lentelėmis su žaliomis rodyklėmis eismo dalyviai vadovausis ypač intensyviu transporto srautu pasižyminčiose gatvių sankirtose.

Skaičiuojama, kad visų lentelių gražinimas miestui kainuos apie 1000 eurų.

„Nuo metų pradžios stebėjome transporto srautus tose sankryžose, kur anksčiau buvo įrengtos lentelės su žaliomis rodyklėmis. Vietomis išaugusias spūstis fiksavo ir vairuotojai. Esame dėkingi jiems už informaciją. Mūsų užduotis – užtikrinti, kad eismas mieste vyktų sklandžiai, todėl darysime viską, kad kliūčių gatvėse būtų kuo mažiau. Situacija ir toliau bus stebima bei analizuojama. Neatmetama galimybė ateityje gražinti ir daugiau lentelių su žaliomis rodyklėmis“, – teigė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi