Eismas

2020.02.01 19:41

„Lego“ gerbėjai pamišę dėl „Cybertruck“ – pateikė prašymą gaminti visureigio dėlionę

LRT.lt2020.02.01 19:41

Daugiau nei 10 tūkst. „Lego“ gerbėjų išreiškė prašymą, kad viena garsiausių danų žaislų kūrėjų pradėtų gaminti konstruktorių „Tesla Cybertruck“. Be to, gerbėjai prašo, kad prie žaislo būtų pridėta ir Elono Musko „Lego“ figūrėlė.

Kompanijos socialiniuose tinkluose sukurtoje platformoje „Lego Ideas“, kurioje gerbėjai gali siūlyti savo idėjas „Lego“ žaislams, žmonės pasiūlė sukurti garsiai aptarinėjamą ir neretai prieštaringai vertinamą „Tesla“ visureigį. Šiai idėjai jau pritarė daugiau nei 10 tūkst. gerbėjų, o „Lego“ tikina, kad rimtai apsvarstys tokią mintį.

Nors idėja ir surinko 10 tūkst. balsų, nėra garantijos, kad „Lego“ puls gaminti „Cybertruck“ konstruktorių, tačiau toks gerbėjų aktyvumas atkreipė kompanijos dėmesį ir darbuotojai nuodugniau apsvarstys pasiūlymą.

„Lego Ideas“ patalpintas modelis yra „Lego“ gerbėjo, pasivadinusio „BrickinNick“ darbas. Modelio autorius jau ir anksčiau yra siūlęs danų žaislų gamintojui savo idėjas, tačiau „Cybertruck“ sulaukė daugiausia liaupsių ir vien per pirmas tris dienas surinko daugiau kaip tūkstančio gerbėjų palaikymą.

„Juokingiausia, kad buvo keli momentai, kai aš norėjau visiškai atsisakyti šios idėjos, dėl sudėtingos konstrukcijos. Skirtingai nuo metalo, jūs „Lego“ negalite sulenkti norimu kampu“, – teigė modelio autorius.

Tiesa, yra ir kitų „Cybertruck“ modelių idėjų, tačiau „BrickinNick“ mano, kad daugiausia palaikymo pelnė dėl to, kad idėją pasiūlė pirmasis.

Vos tik sulaukė populiarumo, „BrickinNick“ prie savo modelio pridėjo daugiau nuo „Cybertruck“ neatsiejamų elementų, pavyzdžiui, „Tesla“ vadovo Elono Musko žaislinės figūrėlės modelį.

Net jei „Lego“ ir nepardavinės „Cybertruck“ konstruktoriaus, modelio autorius ragina nenusiminti – esą „Cybertruck“ galima sukonstruoti ir iš paprastų, namuose turimų „Lego“ kaladėlių.

Parengė Paulius Vaitekėnas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt