Naujienų srautas

Eismas

2020.01.31 14:27

Žvėryne dėl nutraukto elektros tinklo sutriko eismas – troleibusai nukreipiami kitomis gatvėmis

LRT.lt 2020.01.31 14:27

Sostinės Žvėryno mikrorajoje sunkvežiniui kliudžius laidus, nutrauktas troleibusų tinklas. Tokią informaciją portalui LRT.lt patvirtino SĮ „Susisiekimo paslaugos“.

„Aiškinamės aplinkybes, kol kas nežinome, kiek laiko truks atstatymo darbai. Tokiais aitvėjais stengiamės reaguoti kuo greičiau, nutikus panašiems incidentams siunčiame bokštelį su specialistais. Tačiau kol problema bus išspręsta, nukreipėme 1-ojo, 3-iojo ir 7-ojo maršruto troleibusus važiuoti kitomis gatvėmis“, – portalui LRT.lt komentavo SĮ „Susisiekimo paslaugos“.

Savivaldybės įmonė savo feisbuko paskyroje pasidalijo informacija troleibusų keleiviams.

„Sutrikus elektros tiekimui Žvėryne, Kęstučio g. abiem kryptimis laikinai negali pravažiuoti 1, 3 ir 7 maršrutų troleibusai. 1 ir 7 maršrutų troleibusai nukreipiami ir abiem kryptimis važiuos Kauno, Žemaitės. Savanorių pr., Laisvės pr. 3 maršruto troleibusai važiuos Narbuto g., Konstitucijos pr.“, – savo feisbuko paskyroje rašė įmonė.

Apie incidentą iš karto pranešė socialinių tinklų naudotojai. Jie populiariose feisbuko grupėse informavo apie ant gatvės nukritusį troleibusų tinklo stulpą ir ragino vairuotojus rinktis kitą kelią. Liudininkų teigimu šioje vietoje kelias yra sunkiai pravažiuojamas, todėl įspėja, kad susidarys spūstys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi