Naujienų srautas

Eismas2020.01.27 16:40

Norėjęs apgauti pareigūnus, vairuotojas įkliuvo keleivio vietoje vežęs skeletą

LRT.lt 2020.01.27 16:40

Skubančių vairuotojų originalumui nėra ribų. Tuo įsitikino JAV Arizonos valstijos pareigūnai, į kurių akiratį pakliuvo 62 metų vyras, keleivio vietoje vežęs skeletą ir bandęs pasinaudoti eismo juosta, skirta važiuoti automobiliams, kuriuose yra ne tik vairuotojas. 

Tokį neįprastą keleivį vyras pasisodino, nes norėjo pasinaudoti juosta, skirta važiuoti automobiliams, kuriuose yra daugiau nei vienas žmogus, rašo BBC.

Pareigūnų dėmesį atkreipė automobilis, ant kurio sėdynės geltona virve buvo pririštas žmogus. Policininkams toks vaizdas sukėlė įtarimų ir geriau įsižiūrėję jie pamatė, kad prie sėdynės pririštas ne žmogus, o skeletas, ant kurio kaukolės užmaukšlinta skrybėlė.

Pareigūnai sustabdė automobilį ir vairuotojui skyrė baudą už kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Policijos departamentas agentūrai AP teigė, kad per metus už šį KET pažeidimą Arizonoje nubaudžiama per 7 tūkst. vairuotojų. Iš karto po neįtikėtino incidento pareigūnai savo „Twitter“ paskyroje įspėjo kitus vairuotojus nekartoti to, ką padarė 62 metų vairuotojas, nes baudos išvengti nepavyks.

Tiesa, tokių vairuotojų bandymų pasinaudoti eismo juostomis, skirtomis važiuoti tik jei automobilyje yra keleivių, būta ir daugiau. Praėjusiais metais buvo pričiuptas vairuotojas, į keleivio vietą įsisodinęs manekeną ir užmaukšlinęs jam beisbolo kepuraitę. Tąkart vairuotojas irgi buvo „apdovanotas“ bauda.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi