Naujienų srautas

Eismas2020.01.22 17:57

Viceministras pranešė, kada bus patvirtinti sankryžų su žaliosiomis rodyklėmis sąrašai

Sostinės valdžia įsitikinusi, kad žaliąsias rodykles sankryžose galėtų grąžinti jau rytoj, tačiau to negali padaryti dėl biurokratinių kliūčių. Esą Susisiekimo ministerija dar nepatvirtino, kuriose sankryžose bus galima grąžinti žaliąsias rodykles. Tuo tarpu Mažeikiai ir Marijampolė ėmėsi iniciatyvos ir ženklinimą grąžino nesulaukdami ministerijos sprendimo.

Dar sausio viduryje žaliųjų rodyklių sugrąžinimą žadėjusi Vilniaus valdžia dabar skėsčioja rankomis. Sostinės vicemeras tikina, kad pateikė visus reikiamus įrodymus, kad daugiau nei dvidešimtyje sankryžų būtų kuo greičiau sugrąžintos žaliosios rodyklės, tačiau atsimušė į biurokratinę sieną.

„Nežinau šitų briurokratinių labirintų, bet mes praėjusį ketvirtadienį išsiuntėme motyvuotą 24 sankryžų sąrašą su aprašymais ir vaizdine medžiaga. Ką dar reikia padaryti, kad jie geriau galėtų įvertinti situaciją sostinės sankryžose, aš nežinau“, – sakė Vilniaus vicemeras.

Tačiau ministerija ramina ir sako, kad jau trečiadienį Transporto kompetencijų agentūra patvirtins tvarką, pagal kurią savivaldybėms leis arba ne pakabinti lenteles.

„Tam tikrų teisės dokumentų parengimas užtrunka. Tačiau galiu pasakyti, kad tie dokumentai per trumpiausią įmanomą laiką bus suderinti ir patvirtinti“,– ramino susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius.

Jis pridūrė, kad Marijampolės ir Mažeikių savivaldybės, savavališkai sugrąžinusios žaliąsias rodykles, jų nukabinti neturės, tačiau sankryžų sąrašai vistiek turės būti patvirtinti.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi