Eismas

2020.01.18 14:50

Judrioje gatvėje Vilniuje sutrikus šviesoforų darbui vairuotojai susidūrė su „lengvu chaosėliu“ kelyje

atnaujinta 16.12
LRT.lt 2020.01.18 14:50

Šeštadienio popietę daliai sostinės vairuotojų teko prisiminti vairavimo taisykles sankryžose, kuomet jos nereguliuojamos.

Apie incidentą dėl neveikiančių šviesoforų Ozo ir Gelvonų gatvių sankryžoje pranešė net keli LRT.lt skaitytojai.

Anot jų, šalia prekybos centro „Akropolis, kur eismas šeštadienį gana intensyvus, nes dalis vilniečių ar miesto svečių užsuka čia papramogauti, vyksta „lengvas chaosėlis“.

„Tenka prisiminti, kaip ir kuris vairuotojas į sankryžą įvažiuoja pirmasis, kas kurį turi praleisti, o automobilių gana nemažai, eismo juostų čia taip pat kelios. Žodžius, toks lengvas chaosėlis“, – su LRT.lt portalu apie eismą gatvėje pasidalino skaitytoja.

Tiesa, bent kol kas eismo dalyviai iš padėties sukasi patys, eismo čia pareigūnai neprižiūri.

Anot jos, sudėtingiausia išvažiuoti žmonėms iš prekybos centro „Akropolis“ bei Gelvonų gatvių, nes didžioji srauto dalis juda Ozo gatve, o šalutiniame kelyje liekantiems tenka būti kantriems ir laukti kitų eismo dalyvių geranoriškumo.

Anot kito pranešėjo, šviesoforai sutrikę jau kurį laiką, todėl vairuotojas perspėja bent šioje atkarpoje būti budriems.

„Na, važiavau prieš gerą pusvalandį, tai jau neveikė, reikėtų atidžiau šioje kelio atkarpoje vairuoti, nes incidentai tikėtini“, – pasakojo eismo dalyvis.

Kaip informacija pateikiama Vilniaus miesto interaktyviame žemėlapyje, šviesoforo darbas sutrikęs apytiksliai nuo 13 valandos, o preliminari sutrikimo tvarkymo pabaiga numatyta apie 16 valandą.

Kaip kiek vėliau pranešė naujienų agentūra BNS, šviesoforai šioje sankryžoje neveikė dėl laikino elektros energijos sutrikimo.

„Tai buvo laikinas elektros energijos tiekimo sutrikimas“, – BNS sakė „Susisiekimo paslaugų“ atstovė Miglė Bielinytė.

Pasak jos, šviesoforai Ozo ir Gelvonų gatvių sankryžoje neveikė maždaug nuo 13.10 iki 14.40 val., tačiau dabar vairuotojai nesklandumų patirti neturėtų.

„Šiuo metu šviesoforai veikia kaip įprastai“, – teigė įmonės atstovė.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS teigė, kad tuo metu, kai neveikė šviesoforai, eismo įvykių sankryžoje užfiksuota nebuvo.

„Eismo įvykių toje vietoje nebuvo registruota“, – sakė policijos atstovė.

Ji taip pat pridūrė, kad policijos pareigūnai tuo metu eismo nereguliavo, vairuotojai vadovavosi kelio ženklais.