Eismas

2020.01.17 17:53

Vilnių sukaustė spūstys – dalis gatvių paralyžiuota, automobiliai stringa ir toliau nuo centro

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.01.17 17:53

Savaitgaliui beldžiantis į duris penktadienio vakarą svarbiausias Vilniaus arterijas paralyžiavo spūstys, kai kuriose gatvėse eismas vos juda.

Socialiniuose tinkluose pasklido pranešimai, kad dėl eismo įvykio Geležinio Vilko gatvėje nusidriekė didelė spūstis. Interneto vartotojai ragina vairuotojus rinktis alternatyvų kelią.

Spūstis Geležinio Vilko gatvėje driekiasi abiem kryptimis. Važiuojant į Kauno pusę, spūstis driekiasi nuo įvažiavimo į vadinamąjį Savanorių pr. žiedą. Važiuojant Ukmergės gatvės link, užkimšta gatvė nuo pat sankryžos su Žalgirio gatve. Pranešėja patikslino, kad greitai įvykio vietoje pasirodė policija ir kelias atlaisvintas.

Eismas stovi ir kitose miesto vietose. Vienas internautas pranešė, kad Kauno gatvė autobusų stoties link beveik nejuda. Dėl ko nusidriekė spūstis neįvardijama, tačiau anot pranešėjo, per keliasdešimt minučių automobiliai vos pajudėjo.

Didelė spūstis nusidriekė Žirnių gatvėje, čia vidutiniškai automobiliai juda vos 4 km/val. greičiu. Panaši šituacija ir Lvovo gatvėje, čia automobiliai taip pat vos juda.

Stovėti spūstyje teks ir važiuojantiems Kalvarijų gatve, čia taipogi nusidriekė automobilių eilė.

Ne ką geresnė situacija gatvėse aplink vadinamajį Pedagoginio žiedą. Čia spūstys driekiasi tiek T. Narbuto gatvės kryptimi, tiek palei upę einančiomis gatvėmi.

Padidėjęs intensyvumas jaučiamas visoje centrinėje miesto dalyje, tačiau išmaniosios programėlės duomenimis, čia automobiliai neužkemša gatvių ir juda.

Išvanžiuojančiųjų iš, arba įvažiuojančiųjų į miestą taipogi laukia ne itin malonios staigmenos. Dėl spūsties Eišiškių pl. vairuotojai kelionės tikslą gali pasiekti vėliau, nei planuoja.