Eismas

2020.01.16 10:15

Pokštas prie Seimo gali atsirūgti – žalią širdelę prie šviesoforo prikabinusiems asmenims gresia bauda

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.01.16 10:15

Meilė žaliosioms rodyklėms ar vairuotojų klaidinimas? Tokią mįslę ketvirtadienio rytą Vilniuje sprendžia SĮ „Susisiekimo paslaugos“. Netoli Seimo, prie šviesoforo, žaliosios rodyklės vietoje širdelę primontavusių asmenų gali laukti bauda.

Atrodytų, paprastas pokštas, tačiau jis gali sukelti skaudžių pasėkmių, mat iš tolo žvelgiant prie šviesoforo primontuota lentelė su žalia širdele atrodo tartum žalioji rodyklė, leidžianti degant raudonam šviesoforo signalui vairuotojams pasukti į dešinę. Primontuotas „ženklas“ nėra Kelių eismo taisykles atitinkantis ženklinimas, tačiau vairuotojai gali būti suklaidinti.

LRT.lt susisiekus su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ atstove žiniasklaidai Migle Bielinyte, ji patvirtino, kad toks įvykis įmonei yra žinomas.

„SĮ „Susisiekimo paslaugos“ duomenimis, iniaciatoriai nėra aiškūs. Miesto Eismo valdymo centras jau šalina šį ženklinimą, jog jis neklaidintų eismo dalyvių“, – komentavo M. Bielinytė.

Nors pokštautojai nėra žinomi, sankryžos prieigose yra vaizdo stebėjimo kamerų, todėl įtariamieji gali būti surasti, o už tai jiems gali grėsti rimti nemalonumai, toks poelgis gali užtraukti administracinę nuobaudą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.