Naujienų srautas

Eismas2020.01.15 11:30

Regos negalią turintys asmenys nuo šiol Vilniuje galės keliauti paprasčiau

LRT.lt 2020.01.15 11:30

Vilniuje startuoja nauja, regėjimo negalią turintiems keleiviams skirta programėlė „Transporto balsas“. Apie pasirodžiusią naujieną trečiadienį socialinėje erdvėje paskelbė SĮ „Susisiekimo paslaugos“.

Prie naujosios programėlės kūrimo prisidėjo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga, kuri padėjo parengti stotelių sąrašą. Šios programėlės pagalba regos negalią turintys keleiviai sužinos, kokie autobusai ir troleibusai realiuoju laiku atvažiuoja į stotelę, koks tikslus jų atvykimo laikas bei kokia stotelės kryptis. Visa ši informacija bus pateikiama garsiniu formatu, atsisiuntę programėlę.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad visų 580 stotelių, kuriose veiks „Transporto balsas“ žemėlapį galima rasti čia

„Norime ir stengiamės, jog viešasis transportas būtų draugiškas visiems keleiviams. Jautresniems poreikiams stengiamės pritaikyti ne tik pačius autobusus ir troleibusus, tačiau pasirūpinti ir visu kelionės prieinamumu bei patogumu. Programėlę kviečiame išbandyti visus keleivius, nes joje pateikiama lygiai tokia pati informacija, kurią matote ir stotelėse esančiose švieslentėse“, – apie naujovę rašė Vilniaus miesto savivaldybės įmonė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi