Naujienų srautas

Eismas2019.12.31 13:18

Masinė avarija šalia Vilniaus laikinai užblokavo kelią, pranešta apie prispaustus žmones

vienas vairuotojas pripūtė 0,63 prom.
LRT.lt 2019.12.31 13:18

Paskutinę metų dieną Vilniaus pakraštyje įvyko didelė avarija, kurios metu sudaužyti bent 3 automobiliai. Liudininkų teigimu, per avariją automobiliuose liko prispaustų žmonių, į įvykio vietą išskubėjo visos specialiosios tarnybos.

Avarija kelyje Vilnius–Trakai įvyko prieš vidurdienį. Informacija apie įvykį iš karto pasklido socialiniuose tinkluose, kur vairuotojai dalijosi vaizdais iš nelaimės vietos. Įvykio vietoje matyti smarkiai apgadinti BMW, „Volvo“ bei „Fiat“ automobiliai.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie nelaimę sulaukė 11:33 val., buvo pranešta, kad susidūrė keli automobiliai, yra prispaustų žmonių.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad pagalbos reikia dviem žmonėms, o vienas vairuotojų yra neblaivus. Pirminiais duomenimis, „Volvo“ vairuotojui nustatytas 0,63 prom. girtumas.

Gatvėje pažiro daug nuolaužų, pranešama, kad kurį laiką eismas buvo paralyžiuotas ir pradėjo formuotis spūstis. Policijai pradėjus reguliuoti eismą įvykio vietoje, automobiliams buvo leista judėti viena juosta.

Kol kas apie nukentėjusiųjų būklę nepranešama. Įvykio aplinkybes tiria policija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi