Eismas

2019.12.30 13:45

Vilniuje vairuotojams prie šviesoforo teko laukti net 15 minučių, dėl to kalta sistema

Kalendoriui skaičiuojant paskutines dienas iki sausio 1-osios, nuo kada sankryžose nebeliks lentelių su žalia rodykle, vairuotojai stringa šviesoforų spąstuose. Dėl techninių nesklandumų, susijusių su šviesoforais, sostinės vairuotojams žalio šviesoforo signalo teko laukti net 15 minučių.

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėse pasipylė vilniečių komentarai apie Linkmenų g. ir Konstitucijos pr. esantį šviesoforą. Čia nuėmus lentelę su žalia rodykle prie šviesoforo atsirado papildoma sekcija, skirta sukantiems į dešinę.

Vairuotojai pasipiktinę, nes raudonas signalas esą degė 15 minučių. Kitas komentatorius tikino, kad pirmąjį kartą raudonas šviesoforo signalas degė 2 minutes, o kitą kartą – jau 8 minutes.

LRT.lt redakcijai susisiekus su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ atstove ši pranešė, kad minėtoje sankryžoje buvo laikinas sutrikimas, tačiau jis jau išspręstas ir vairuotojams nebereikės ilgai laukti prie šviesoforo.

Specialistė pabrėžia, kad vairuotojams dar prireiks laiko apsiprasti su nauja tvarka sankryžose. Vairuotojai raginami būti atidūs ir tolerantiški, o sankryžose vadovautis šviesoforo signalais ir ženklinimu.