Eismas

2019.12.28 20:33

Norintiems pasijusti superherojais siūlo namą su unikaliu „Betmeno“ garažu

LRT.lt2019.12.28 20:33

Ar kadanors norėjote darbo dieną pradėti ir baigti kaip superherojus? Tam nereikia išskirtinių galių, užtenka namo, su „Betmeno“ garažu. Kaip tik toks parduodamas Australijoje, o jo garažas vertinamas, kaip inžinerinis šedevras.

743 kvadratinių metrų ploto objekte įsikūrusiame Toorako mieste Australijoje įrengtas vienas įdomiausių garažų, kokį tik yra mate automobilių megėjai. Remiantis nekilnojamojo turto agentūra, garaže gali tilpti nuo 6 iki 8 transporto priemonių, rašo carmagazine.co.uk.

Vietoje tradicinių garažo vartų durų sumontuota pakyla, kuri primena slaptą įvažiavimą. Garažui užsidarius, kiemas atrodo vienisas, lyg jame nieko nebūtų. Atsidarius liukui, kuris primena rampą, atsiveria kelias į išskirtinį garažą.

Įvažiuojant ir išvažiuojant iš garažo galima pasijusti tikru superherojumi ir tai tikrai gali suteikti džiaugsmo pradėti naują darbo dieną. Bent jau taip mano automobilių entuziastai, kurie negailėjo pagyrų, vos pamatę garažą.
Skelbime taip pat minima, kad pastate yra trys miegamiej iir tiek pat vonios kambarių. Tiesa, kaina tokia pat įspūdinga, kaip ir objektas. Pradinė kaina siūloma nuo 11,2 mln. Ausdralijos dolerių, kas lygu apie 7 mln. eurų.

Parengė Paulius Vaitekėnas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.