Eismas

2019.12.27 12:41

Naujovė Vilniaus oro uoste – vairuotojams bus leidžiama išleisti keleivius patogiau

BNS2019.12.27 12:41

Vilniaus oro uoste pradeda veikti bandomoji automobilių trumpųjų sustojimų sistema „Kiss and Fly“. Ji leis vairuotojams prie išvykimo terminalo nemokamai stabtelėti iki 10 minučių, pranešė Lietuvos oro uostai.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo Dainiaus Čiuplio, pirma eismo juosta bus pritaikyta keleivių išlaipinimui, antroji – automobilių judėjimui jau išleidus keleivius.

„Automatinės numerių nuskaitymo kameros fiksuos visų transporto priemonių patekimą ir išvažiavimą iš panduso zonos, tuomet sistema apskaičiuos prastovėtą laiką ir nusileidus žemyn vairuotojas informacinėje švieslentėje matys, ar neviršijo leistino nemokamai stovėti laiko“, – pranešime sakė Vilniaus oro uosto vadovas.

Vairuotojai, sustoję prie išvykimo terminalo ir išleidę keleivius, galės ant panduso praleisti nemokamai iki 10 minučių.

D. Čiuplio teigimu, piko metu prie išvykimo terminalo dabar dažnai susidaro spūstys, o jas lemia ne tik dideli keliautojus išlydinčių žmonių, taksi ar pavėžėtojų srautai, bet ir piktybiškai paliekantieji mašinas ilgesniam laikui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.