Eismas

2019.12.26 19:56

Geriausias prabangus 2019-ųjų automobilis, prieš kurį lenkiasi verslininkai ir įmonių vadovai

LRT.lt2019.12.26 19:56

Automobiliai tampa ne tik paprasta kelionų priemone, bet ir prabangos preke. Dailių linijų automobiliams neatsispiria žinomų įmonių vadovai, pramogų pasaulio žvaigždės. Portalas „Digital Trends“ išrinko prabangiausią 2019-ųjų automobilį, kuriuo tapo „Mercedes“ S klasės flagmanas.

Jau ne vieną dešimtmetį S klasės modelis yra laikomas „Mercedes“ flagmanu. Išbandę naujausią jo versiją, portalas „Digital Trends“ rašo: „Jau daugelį metų šis modelis yra tarsi etalonas, pagal kurį vertinami visi prabangos klasei priskiriami automobiliai.“

Tvirtai į šeštą kartą įžengęs modelis pastaruoju metu sulaukė nedidelių išvaizdos koregavimų, naujo kur kas ekonomiškesnio variklio ir gausybės techninių sprendimų, paslėptų po automobilio „oda“.

Laikydamasis pasirinkto moto „Geriausia, arba nieko“, „Mercedes“ pasirūpino, kad S klasės modelis būtų patogus jo savininkui, nepriklausomai nuo to, ar jis pats važinėja, ar yra vežiojamas. Sedanas atveria keleiviams erdvų, puikiai apšviestą ir it banko saugykla tylų saloną bei kviečia įsitaisyti bene patogiausiose sėdynėse, kokiose tik jums yra tekę sėdėti, rašo „Digital Trends“.

S klasės „Mercedes“ pasiruošęs patenkinti kiekvieno prabangaus pirkėjo poreikius. Čia rasite ir bazinį modelį su šešiais cilindrais po kapotu, ir ypatingai galingą „Mercedes-AMG“ sukurtą V8, ir porelę itin prabangių „Maybach“ ženkleliu pažymėtų variantų. Be sedano „Mercedes“ asortimente rasite ir S klasės kupė bei kabrioletą.

„Digital Trends“ pabrėžia, kad automobilis itin mėgstamas verslininkų, tačiau tokį mielai nusiperka ir repo žvaigždės. Šis prabangos perlas kainuos mažiausiai 82,5 tūkst. eurų, tačiau padės išsiskirti iš minios.

Parengė Paulius Vaitekėnas