Naujienų srautas

Eismas2019.12.20 15:59

Vaizdai iš traukinio susidūrimo su automobiliu Dotnuvoje – „Volkswagen“ visiškai suknežintas

rinkosaikste.lt, LRT.lt 2019.12.20 15:59

Ketvirtadienį Dotnuvos geležinkelio stotyje keleivinis traukinys, važiuojantis maršrutu Klaipėda–Vilnius, sutraiškė pervažoje stovėjusį lengvąjį automobilį „VW Passat“. Nelaimė įvyko vėlyvą vakarą. Vėliau paaiškėjo, kad lengvasis automobilis buvo paliktas ant traukinio bėgių – jame žmonių nebuvo.

20 val. 44 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Kėdainių rajono Dotnuvos geležinkelio stotyje, Stoties gatvėje, susidūrė traukinys su automobiliu. Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi greitosios medicinos pagalbos medikų brigados, Dotnuvos ir Kėdainių ugniagesiai, policija. Pirmieji įvykio vietoje pasirodė Dotnuvos ugniagesiai. Vyrai apžiūrėjo suknežintą automobilį. Kas važiavo automobiliu ir kokius sužalojimus patyrė – iš karto nebuvo aišku. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad lengvasis automobilis buvo paliktas ant traukinio bėgių – jame žmonių nebuvo, rašo rinkosaikste.lt

Smūgio būta itin stipraus, mat iš lengvojo automobilio liko tik metalo laužo krūva. Traukinys kurį laiką iš inercijos dar stūmė automobilį bėgiais, kol galiausiai pavyko sustoti. Traukinyje važiavo 42 žmonės, iš jų trys – personalo darbuotojai. Pranešama, kad traukiniu vykę žmonės nenukentėjo, tačiau traukinys tęsti kelionės nebegalėjo, avarijos pasekmės buvo tokios, kad traukinį teko nutempti šilumvežiu. Sumaitoto automobilio ištraukimo ir traukinio nutempimo operacija užsitęsė iki vidurnakčio.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Jie apklausė traukinio mašinistą, kitus įvykio liudininkus ar asmenis galėjusius suteikti kažkokios informacijos. Atsirado žmonių, kurie pareigūnams pasakojo matę gretimo kaimo keliais einantį asmenį. Kol kas lieka neaišku, ar asmuo, vairavęs automobilį, jį pervažoje paliko tyčia, ar automobiliui sugedus. Pareigūnai aiškinsis ir dėl kokių priežasčių vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi