Eismas

2019.12.17 10:07

Dėl autobuso avarijos judrioje Vilniaus gatvėje kilo didelė spūstis, nukreipiamas maršrutinis transportas

LRT.lt2019.12.17 10:07

Antradienio rytas sostinės vairuotojams pažėrė išbandymų. Dėl eismo įvykio judrioje Oskaro Milašiaus gatvėje nusidriekė milžiniška automobilių spūstis. Dėl avarijos sutriko maršrutinio transporto eismas.

Likus savaitei iki Kalėdų sostinės vairuotojai turi gerokai apsišarvuoti kantrybe. Automobilių spūstys ne tik prekybos centrų stovėjimo aikštelėse, bet ir judriausiose gatvėse. Tiesa, visa tai ne be priežasties. Didelis automobilių srautas lemia ir mikro avarijas, kurios sutrikdo eismą.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad dėl eismo įvykio O. Milašiaus g. į miesto pusę laikinai negali pravažiuoti 10 maršruto troleibusai ir 5G, 114 maršrutų autobusai. 10 maršruto troleibusai nukreipiami Antakalnio g. – Šilo tiltas – Šeimyniškių g., o 5G ir 114 maršrutų autobusai nukreipiami Antakalnio – Žirmūnų g.

Nors gruodis lepina kiek neįprasta šiluma ir gatvių dar nenuklojo sniegas, tačiau pavojų keliuose kelia patys vairuotojai. Kalėdoms besiruošiantys miesiečiai skuba, lekia, ieško, o papuolę į eismo spūstis nervuojasi.

Specialistai ragina vairuotojus atidžiaus susiplanuoti kelionės laiką, nes atvykti į darbus 5 minutėmis anksčiau yra kur kas maloniau, nei pildyti eismo įvykio deklaraciją arba kviestis techninio aptarnavimo sukvežimį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt