Naujienų srautas

Eismas2019.12.10 17:14

Neverovičius įsitikinęs, kad apie kelią Vilnius–Utena nebūtų ką kalbėti, jei Vyriausybė susidėliotų prioritetus

Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komanda antradienį lankėsi Utenoje, kur vėliau vyko vizito aptarimas. Spaudos konferencijos metu buvo iškeltas ir kelio Vilnius–Utena klausimas.

Prezidento patarėjas Jaroslavas Neverovičius teigimu, nereikėtų kalbėti apie problemas dėl kelio Vilnius-Utena kokybės, jei Vyriausybė „teisingai susidėliotų prioritetus“.

„Matome, kaip yra ir tai nėra priimtina. Akivaizdžiai neprioretizuotas. Suprantame, kad galbūt jis tapo auka politinių ir korupcinių įvykių, kurie įvyko prieš kelerius metus. Tačiau tai nepasiteisinimas nespręsti šios problemos. Jeigu ministerija sugeba spręsti sudėtingus klausimus prie pat Vilniaus, tai galbūt galėtų pasiūlyti sprendimo būdų prioritetiniams keliams, kaip juos sutvarkyti“, – sako J. Neverovičius.

Kaip anksčiau skelbė Automobilių kelių direkcija, kelias Vilnius–Utena yra vienas problemiškiausių Lietuvoje. Anot direkcijos, tai bene vienintelis kelias su cementbetonio danga, kuri yra susidėvėjusi, deformuota ir kelia pavojų eismo saugai. Dalies šio kelio platinimo darbai vyko jau 2008–2009 metais, kai nuo 2 iki 4 eismo juostų buvo praplatinta magistralės dalis nuo 10 iki 16 kilometro.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi