Naujienų srautas

Eismas2019.12.05 16:48

Vilniuje žalias rodykles keičia nauji šviesoforai, vairuotojai bando priprasti prie ženklinimo

LRT.lt 2019.12.05 16:48

Vilniaus sankryžose keičiami ne tik šviesoforai, dalyje sankryžų pakeistas ir ženklinimas. Vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į pokyčius ir vadovautis kelių eismo taisyklėmis. Tai ypač aktualu važiuojantiems po ilgo laiko atnaujinta sankryža ties Ąžuolyno g.

Atnaujinta atkarpa nuo Ozo iki Viršuliškių gatvės – naujas pėsčiųjų takas, viešojo transporto stotelės, asfalto danga, lietaus nuotekų tinklas, šaligatviai, modernus gatvės apšvietimas, skelbia „Susisiekimo paslaugos“.

Ozo – Buivydiškių – Ąžuolyno g. sankryžoje pakeisti pirmumo kelio ženklai, nebeliko lentelės su žalia rodykle sukantiems į dešinę iš Ozo g. link Buivydiškių g. ir įrengėme papildomą šviesoforų sekciją. O išvažiuodami iš Ozo g. nuo „Impuls“ matysite ir naujus šviesoforus su krypties rodyklėmis.

Šis pokytis dar neįprastas vairuotojams, kurie važiuoja vadovaudamiesi ankstesniu ženklinimu, prie kurio yra pripratę. Todėl vairuotojai raginami žiūrėti į ženklus ir vadovautis KET taisyklėmis.

Nuo gruodžio 6 d. 7 maršruto autobusai grįš į įprastą trasą. Važiuodami iš Laisvės prospekto link Šiaurės miestelio jie suks į Viršuliškių gatvę ir Ąžuolyno gatve išvažiuos į Ozo gatvę, o judėdami Lazdynų kryptimi, važiuos ir Ąžuolyno gatve.

Ir dar ne viskas, Ažuolyno gatvėje atsirado ir dvi naujos stotelės, kurioms suteiktas Ąžuolyno pavadinimas. Iki šiol buvusios Ąžuolyno stotelės pervardintos į Čiunės Sugiharos stoteles. Be to, 7 autobusų maršruto trasoje, Architektų gatvėje, atsiras ir nauja viešojo transporto stotelė Paukščių takas, o joje stos ne tik 7, tačiau ir 21, 23 maršrutų autobusai.

Dar daugiau pokyčių sankryžose vairuotojų lauks nuo sausio 1-osios. Būtent iki šios dienos prie šviesoforų nebeturi likti žalių rodyklių. Todėl tokių šviesoforų, kokie įrengti Ozo – Buivydiškių – Ąžuolyno g. sankryžoje daugės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi