Naujienų srautas

Eismas2019.12.04 11:37

Bartuška: „Lietuvos geležinkelių“ pelnas šiemet turėtų viršyti 50 mln. eurų

BNS 2019.12.04 11:37

Valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ vadovas Mantas Bartuška sako, kad įmonės uždirbtas pelnas šiemet, kaip ir 2018 metais, turėtų viršyti 50 mln. eurų.

„Balansuojame ties tokiu pat rezultatu, kaip ir praėjusiais metais. Pernai visa grupė uždirbo apie 54 mln. eurų, tikimės, kad šiais metais finišuosime su virš 50 mln. eurų rezultatu“, – Seimo Ekonomikos komitete, kuris domėjosi „Lietuvos geležinkelių“ reforma, trečiadienį sakė M. Bartuška.

Anot jo, visame regione labai mažėja rusiškų krovinių, bet juos atsveria vietos ir Baltarusijos kroviniai.

„Mūsų regione stipriai mažėja rusiškų produktų. Yra paskelbti nauji planai, kad Rusijos kroviniai bus reikšmingai mažinami Latvijos kryptimi“, – sakė „Lietuvos geležinkelių“ vadovas

„Bendrai šiemet turime apie 2 proc. krovinių sumažėjimą, didžiąja dalimi tai lemia rusiškų krovinių į Kaliningradą ir Klaipėdą sumažėjimas. Tuo pačiu tą mažėjimą atsveria Lietuvos produktų didėjimas, tiek Baltarusijos. Tai dvi rinkos, kurios auga“, – pridūrė jis.

Pernai „Lietuvos geležinkeliai“ uždirbo rekordinį grynąjį pelną – 54,8 mln. eurų, dukart daugiau, nei 2017-aisiais. Bendrovė valstybei šiemet taip pat išmokėjo rekordinius – 43 mln. eurų dividendus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi