Eismas

2019.12.01 08:54

Eismo sąlygas sunkina plikledis

Jūratė Valančiūtė, ELTA, BNS2019.12.01 08:54

Auštant sekmadieniui, Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos yra padengtos plonu puraus sniego sluoksniu, slidžios. Sudėtingesnės eismo sąlygos yra Šiaulių, Telšių, Tauragės ir Šilutės rajonuose.

Kaip praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pietų Lietuvoje silpnai sninga, kitur be kritulių. Oro temperatūra – nuo 1 iki 4 laipsnių šalčio, pajūryje apie 3 laipsnius šilumos.

Dieną kai kur, daugiausia vakarinėje šalies pusėje, krituliai. Vietomis išliks slidu. Temperatūra svyruos nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos, pajūryje bus nuo 3 iki 5 laipsnių šilumos.

Devintos valandos duomenimis, magistraliniai keliai yra drėgni, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daugiausia šlapi, vietomis su šlapio sniego provėžomis, slidūs.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje padengti plonu prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Vairuotojai raginami atsižvelgti į kelio dangos būklę ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei nedaryti staigių manevrų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt