Eismas

2019.11.29 20:15

Geležinio vilko gatvėje susidūrus lengvajam automobiliui ir vilkikui, viena moteris išvežta į ligoninę

LRT.lt2019.11.29 20:15

Juodąjį penktadienį šįvakar galime skelbti ir keliuose. Penktadienio vakarą netrūksta nelaimingų incidentų. Vienas iš jų – prie Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos, yra sužeistųjų.

Kaip LRT.lt portalui patvirtino Vilniaus apskrities VPK komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, incidentas įvyko 19.31 val. po Geležinio vilko tiltu, arčiau Upės gatvės.

Avarija įvyko susidūrus vilkikui „Eveko“, rusiškais numeriais, ir lengvajam automobiliui „Opel“. Nukentėjo dvi moterys. Vienai yra nustatytas rankos lūžis, kita išvežta į ligoninę apžiūrai.

Anot specialistės, įvykio vietoje ne vienas policijos ekipažas, eismas reguliuojamas. LRT.lt skaitytojai praneša, kad buvo matomos besiformuojančios spūstys.

J. Samorokovskaja teigia, kad šįvakar – gausu incidentų. Vos per valandą – 18–19 val. – įvyko apie 10 eismo įvykių. Dar prieš tai buvo 25 eismo įvykiai Vilniaus apskrityje.

18.45 min. įvyko eismo įvykis, per kurį nukentėjo žmonės Šalčinkuose. 18.22 val. Juodšiliuose, Vilniaus rajone, – eismo įvykis su nukentėjusiais. Taip pat Mamoničių gatvėje, prie „Maximos bazės“ užfiksuotas įvykis su nuketėjusiais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt