Eismas

2019.12.07 21:00

„LEGO“ pašiepė Musko pristatytą „Cybertruck“ ir parodė savo nesunaikinamą automobilį

papokštavo ir kitos didžiosios įmonės
LRT.lt2019.12.07 21:00

Elektromobilių gamintojos „Teslos“ pristatytas visureigis „Cybertruck“ kaip reikiant pakurstė internautų fantazijas, kurie lyg pasiutę pradėjo kurti nuotaikingus vaizdus su futuristiniu automobiliu. Naujo visureigio dizainas atkreipė ir didžiųjų įmonių dėmesį, kurios nepraleido progos papokštauti.

Iš nesenstančių „LEGO“ kaladėlių sukurti galima praktiškai bet ką, net ir „Teslos“ įkūrėjo Elono Musko išliaupsintą „Cybertruck“ visureigį. Tai pademonstravo vieno didžiausių Danijos žaislų prekės atstovai savo socialiniuose tinkluose.

„Tai yra visureigio evoliucija. Garantuojame, kad jis nesubyrės“, – ironijos neslėpė „LEGO“.

Žaislinis visureigis surinktas iš vienos pilkos kaladėlės ir dviejų ratų ašių. Viso labo trijų detalių konstruktorius pastatytas tokiame pačiame fone ir apšvietime, kaip ir „Cybertruck“.

Naujasis visureigis tapo tikra sensacija interneto erdvėje. Interneto vartotojai lyg pašėlę kūrė naujus visureigio dizainus. Dubajaus policija, garsėjanti išskirtiniu, prabangių policijos automobilių parku taip pat sukūrė naują visureigio dizainą ir teigė, jog toks policijos automobilis Dubajaus gatvėmis važinės 2020-aisiais.

Išskirtinės išvaizdos visureigis turi labai kampuotą kėbulą ir yra pagamintas iš nerudijančio plieno. „Cybertruck“ buvo pristatytas lapkričio 21-ąją netoli kitos E. Musko bendrovės „SpaceX“ gamyklos Los Andžele.

Renginio metu neapsieita be nesklandumų. Gamintojų teiginį, kad visureigio langai yra nedūžtantys, čia pat paneigė ant scenos atliktas eksperimentas. Į visureigio langus paleidus metalinį rutulį, stiklas įskilo ir jame liko žiojėti skylės. Tiesa, vėliau E. Muskas tvirtino, kad prieš bandymą ant scenos viskas pavyko puikiai ir metalinis rutulys atšoko nuo stiklo. Gamintojai sako, kad iki 2021-ųjų, nuo kada „Cybertruck“ visureigiu bus prekiaujama, ši problema bus išspręsta ir esą daugiau tokių nesklandumų nebus.

Iš karto po visureigio pristatymo, „Cybertruck“ pašiepė gaiviųjų gėrimų gamintojas „Pepsi“, pasidalindamas savo nesunaikinamos skardinės vaizdo įrašu.

Nepaisant per pristatymo patirtų nesklandumų, „Cybertruck“ sulaukė didelio susidomėjimo. E. Muskas savo socialiniame kanale pranešė, kad „Tesla“ jau gavo mažiausiai 250 tūkst. „Cybertruck“ užsakymų.

2021-aisiais pasirodysiančio visureigio kaina prasideda nuo 36 tūkst. eurų. Daugiau nei 3,5 tonos sveriantis automobilis iki 100 km/val. gali įsibėgėti per maždaug 6,5 sekundės, su dvigubo motoro versija – vos per 4,5 sekundės, o trigubo – per 2,9 sekundės. Elektra varomas visureigis galės įveikti iki 800 kilometrų vienu įkrovimu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt