Eismas

2019.11.29 15:32

Visame pasaulyje atšaukiama per 72 tūkst. „Fiat 500“ – automobiliai gali netikėtai pradėti judėti

LRT.lt2019.11.29 15:32

„Fiat Chrysler Automobiles“ visame pasaulyje atšaukia daugiau nei 72 tūkstančius „Fiat 500“ automobilių dėl pavarų dėžės broko.

Bendrovės išpatintame pranešime teigiama, kad automobilių pavarų dėžėje esančios įvorės gali sudilti dėl šilumos ir drėgmės veiksnių, todėl sudilusi dalis gali pakenkti pavarų dėžei ir sustabdyti pavarų perjungimo funkciją. Atšaukiami 2012–2013 metais pagaminti „Fiat 500“ automobiliai, rašo autonews.com

„Bendrovė turi žinių apie tris nelaimingus atsitikimus, kurie gali būti susiję su pavarų dėžės broku, tačiau nėra žinoma, ar per incidentus žmonės nukentėjo“, – teigiama pranešime.

Atlikus tyrimą, paaiškėjo, kad transmisija gali neperjungti į pasirinktą pavarą, o stovėjimo aikštelėje transporto priemonė gali pradėti netikėtai riedėti.

Bendrovė tikina, kad automobilių savininkai patys gali pastebėti per daug laisvą pavarų svirties poslinkį, tačiau bet kokiu atveju ragina papildomai naudoti stovėjimo stabdį (rankinį stabdį).

„Automobiliuose su brokuotomis su brokuotomis dalimis pavarų dėžėje įvores pakeisime tvirtesnėmis“, – rašoma bendrovės pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.