Eismas

2019.11.28 11:18

Keisis viso sostinės viešojo transporto tvarkaraščiai

LRT2019.11.28 11:18

Nuo gruodžio 1 d. keisis visų sostinės autobusų ir troleibusų maršrutų darbo ir poilsio dienų eismo tvarkaraščiai. SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto organizavimo specialistai įvertino reisų įveikimo laikus, keleivių srautus, gyventojų bei verslo įmonių prašymus ir tvarkaraščius pakoregavo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tvarkaraščius peržiūrime nuolat, o nuo gruodžio 1 d. pradedančių galioti tvarkaraščių pokyčius atlikome stebėdami realią viešojo transporto judėjimo situaciją, reisų įveikimo laikus ir pagal tai matydami, kaip galima pagerinti punktualumą, be to, atsižvelgėme ir į pačių gyventojų, įmonių prašymus.

Keisdami tvarkaraščius taip pat įvertiname ir kitus faktorius – miesto plėtrą ir dėl to natūraliai kylantį ar kintantį viešojo transporto poreikį, taip pat ir tam tikras sezonines tendencijas, mieste vykstančius renginius, kitus judėjimui įtakos turinčius faktorius. Mūsų tikslas, jog autobuso ar troleibuso stotelėje tektų laukti kuo trumpiau, o į jį įlipęs keleivis savo tikslą pasiektų kuo operatyviau ir komfortiškiau, pati kelionė būtų maloni – kryptingos ir pagrįstos tvarkaraščių korekcijos yra viena priemonių pasiekti šiuos tikslus“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Primename, kad dėl Kalėdinės eglės įžiebimo šventės lapkričio 30 dieną, Vilniaus senamiestyje kai kurios gatvės bus uždarytos, o dalies autobusų maršrutai pakoreguoti. Eismo pokyčius galite rasti čia:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.