Eismas

2019.11.27 13:56

„Hyundai Motor Group“ statys didžiausią dangoraižį Pietų Korėjoje

ELTA2019.11.27 13:56

Seulo administracija išdavė kompanijai „Hyundai Motor Group“ leidimą statyti Pietų Korėjos sostinėje 105 aukštų dangoraižį „Global Business Center“. Kaip pranešė trečiadienį naujienų agentūra „Yonhap“, nauja bendrovės būstinė bus aukščiausias pastatas šalyje.

Agentūros duomenimis, statybos darbai bus pradėti pirmoje 2020 metų pusėje, juos planuojama užbaigti 2026 metais. Sostinės valdžios leidimas buvo gautas antradienį, kai kompanijai pavyko įrodyti, jog 569 metrų aukščio pastatas netrukdys karinių oro pajėgų skrydžiams.

„Investicijoms pritraukti bus įkurta speciali organizacija“, – sakė bendrovės atstovas. Tiksli projekto kaina neskelbiama, bet yra žinoma, jog 2014 metais „Hyundai Motor Group“ išleido devynis milijardus dolerių, kad įsigytų sklypą statybai.

Planuojama, kad dangoraižyje įsikurs daugiau kaip 10 tūkstančių „Hyundai Motor“ ir jos filialų darbuotojų, taip pat kitų bendrovių biurai. Jeigu projektas bus sėkmingai realizuotas, tai šis pastatas bus aukštesnis už dangoraižį „Lotte World Tower“, laikomą aukščiausiu Pietų Korėjoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt