Naujienų srautas

Eismas2019.11.26 08:22

Antradienio rytą lijundra ir plikledis apsunkino eismą, sutriko ir viešasis transportas

atnaujinta 8.58
BNS, LRT.lt 2019.11.26 08:22

Eismo sąlygas antradienio rytą sunkina plikledis, lijundra ir rūkas, pranešė Eismo informacijos centras.

Sudėtingesnės eismo sąlygos yra šiaurės vakarų bei centrinėje šalies dalyje, Tauragės, Varėnos ir Trakų rajonuose.

Čia eismo sąlygas sunkina lijundra ir plikledis, magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai vietomis padengti plonu ledo sluoksniu, slidūs.

„Vairuotojų, važiuojančių šiais keliais, prašome atkreipti dėmesį į tai, kad eismo sąlygas sunkina susiformavęs plikledis, todėl neskubėkite, nedarykite staigių manevrų“, – teigiama pranešime.

„Grinda“ išplatintame pranešime teigia, kad mieste be jokių pertraukų zuja 20 barstytuvų.

Iki 6 val. ryto gatvių priežiūros technika barstė Pilaitės, Justiniškių, N. Vilnios, Verkių seniūnijų gatves, taip pat kai kurias Žaliųjų Ežerų gatvės atkarpas. Eismo sąlygoms pasikeitus, druskos ir smėlio mišiniais barstomos visos gatvės. Situacija gatvėse normalizuojasi.

Feisbuko grupėse pasipylė nuotraukos ir pranešimai apie įvykusias avarijas dėl sudėtingų eismo sąlygų, taip pat apie susidariusius eismo kamščius.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ feisbuko paskyroje taip pat pasidalino informacija ir apie sutrikusį viešojo transporto eismą Vilniuje.

Viešojo transporto vėlavimai iki 30 minučių pastebimi daugelyje maršrutų visame mieste, o 3G, 24, 53, 56, 57 maršrutų autobusai vėluoja iki valandos.

Didžiausi viešojo transporto judėjimo sutrikimai fiksuojami Ateities g., L. Giros g., Laisvės pr. 28 maršruto autobusai laikinai važiuoja tik iki Grigiškių, neužsukdami į Valus.

13, 16, 18, 14 maršrutų troleibusų eismas atnaujintas.

Vakarų Lietuvoje bei šiaurės rytiniuose rajonuose pagrindinių kelių dangos sausos, kritulių nėra.

Raseinių ir Šakių rajonuose eismo sąlygas sunkina susiformavęs rūkas, matomumas vietomis sumažėjęs ir siekia iki 50 metrų.

Oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vietomis numatomi nedideli krituliai, galima silpna lijundra ir plikledis. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi