Eismas

2019.11.08 12:30

Sostinės Konstitucijos prospekte keičiama eismo judėjimo tvarka: viskas, ką reikia žinoti

LRT.lt2019.11.08 12:30

Kaip savo feisbuko paskyroje praneša „Susisiekimo paslaugos“, Konstitucijos pr. keičiama eismo judėjimo tvarka. Informuojama, kad pokyčiai palies automobilių, viešojo transporto ir pėsčiųjų eismą.

Pranešime informuojama, kad prospekte ilgės eismo juosta posūkiui į kairę Linkmenų g., jau atskirtos pirmoji automobilių ir viešojo transporto eismui skirtos juostos, jog autobusai ir troleibusai čia judėtų greičiau ir sklandžiau. Keisis ir išvažiavimo iš G. Baravyko g. tvarka sukantiems į Linkmenų gatvę.

„Išvažiavimas iš G. Baravyko g. link Konstitucijos pr. srautas judės prospektu iki Linkmenų g. sankryžos ir galės važiuoti tik tiesiai link Kalvarijų g. Iki šiol galiojusi tvarka, kai išvažiuojantys iš Baravykų g. bei sukantys į Linkmenų g. arba apsisukantys kirsdavo tris eismo juostas, nebegalios“, – rašoma pranešime.

Taip pat primenama, kad nuo T. Narbuto, Geležinio Vilko ar Ukmergės gatvių atvažiuojantiems ir į kairę Linkmenų g. norintiems sukti vairuotojams eismo juosta bus prailginta.

„Taip didės jos pralaidumas – juostoje tilps daugiau norinčių sukti, o judėjimui tiesiai Konstitucijos pr. link Kalvarijų g. skirta juosta nebus blokuojama.

Iki šiol viešojo transporto judėjimui kelią užstodavo iš G. Baravyko gatvės važiuojantis transportas, kertantis tris eismo juostas ir taip sudarantis kliūtį. Skaičiuojame, kad po šių pokyčių Konstitucijos pr. turėtų sutrumpėti bendra čia kursuojančio viešojo transporto kelionės trukmė“, – dėsto „Susisiekimo paslaugos“.

Primenama, kad nuo kitų metų prospekte taip pat numatyti infrastruktūros pokyčiai, naujos dviejų eismo juostų gatvės nuo Upės g. link Konstitucijos pr. atsiradimas ir sklandžiam „įliejimui“ į visą susisiekimo sistemą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.