Naujienų srautas

Eismas2019.11.07 10:25

Viadukui virš geležinkelio Mažeikiuose statyti – 7,2 mln. eurų ES fondų investicijų

ELTA 2019.11.07 10:25

Mažeikių mieste iki kitų metų rugsėjo virš geležinkelio bus pastatytas viadukas, kuris užtikrins saugų ir nepertraukiamą transporto priemonių bei pėsčiųjų eismą. Susisiekimo ministerija praneša, kad viadukui ir kitoms eismo sąlygas gerinančioms priemonėms įrengti susisiekimo ministro įsakymu skirta 7,2 mln. eurų ES fondų investicijų.

„Pastačius viaduką, traukiniai netrikdys automobilių ir pėsčiųjų bei dviratininkų eismo, susisiekimas taps greitesnis ir saugus“, – pranešime cituojamas susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Šiuo metu Mažeikiuose yra dvi vieno lygio geležinkelio pervažos, kuriomis vyksta susisiekimas tarp abipus geležinkelio esančių miesto dalių.

Daugiausia eismo problemų kyla vakarinėje miesto dalyje Algirdo gatvėje esančioje pervažoje, kuri jungia pramoninę ir gyvenamąją miesto dalis.

Dėl didelių transporto srautų šioje pervažoje ir intensyvaus traukinių eismo vidutiniškai apie 2 valandas per parą mieste sutrinka eismas. Tiek automobiliai, tiek pėstieji, kaip teigia ministerija, neturi galimybės saugiai ir nepertraukiamai kirsti geležinkelį.

Kaip skelbiama pranešime, šiai problemai spręsti Algirdo gatvėje bus pastatytas automobilių viadukas per geležinkelį su pėsčiųjų ir dviračių taku, dvi vieno lygio sankryžos bus rekonstruotos į žiedines. Taip pat numatoma nutiesti jungiamuosius kelius, įrengti triukšmą slopinančias sienutes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi