Eismas

2019.11.05 14:38

Policija perspėja apie keliuose važinėjantį pažeidėją: nuo gegužės greitį viršijo jau 124 kartus

LRT.lt2019.11.05 14:38

Lietuvos policija savo feisbuko paskyroje informuoja apie 31-erių metų vilnietį, nuo šių metų gegužės mėnesio net 124 kartus užfiksuotą viršijant leistiną važiavimo greitį.

„Vokietijoje išregistruotu automobiliu vokiškais registracijos numerio ženklais važinėjęs vyras manė, kad atsakomybės pavyks išvengti, tačiau antradienį Lietuvos kelių policijos tarnyboje buvo išnagrinėtos 124 jo padarytų administracinių nusižengimų bylos, o vairuotojui paskirtos baudos už kiekvieną greičio viršijimo atvejį“, – rašoma pranešime.

Policija informuoja, kad bendra vairuotojui paskirtų baudų suma siekia 4 tūkst. eurų.

„Policijos pareigūnai primena, kad greičio viršijimo sukeltų eismo įvykių pasekmės dažnai būna tragiškos, tačiau leistino važiavimo greičio nesilaikymas vis dar labai paplitęs pažeidimas mūsų šalies keliuose“, – aiškinama pranešime.

Įraše taip pat primenama, kad dar šiais metais planuojama sustiprinti leistino važiavimo greičio kontrolę ir į kelius išleisti daugiau nežymėtų policijos automobilių, kurie fiksuos leistino važiavimo greičio viršijimus gyvenvietėse ir užmiesčio keliuose.

LRT.lt primena, kad policija pirmadienį informavo, jog planuoja įsigyti kelias dešimtis nežymėtų automobilių. Pareigūnai sako, kad tai viena veiksmingiausių greičio kontrolei stiprinti skirtų priemonių. Kitais metais, planuojama, atsiras ir dar 130 vidutinio greičio ruožų, taip pat pusšimtis stacionarių greičio matuoklių. Dar trisdešimt tokių įrenginių žadama sumontuoti ir sostinės gatvėse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt