Eismas

2019.11.02 19:39

Staigmena iš „Porsche“: kitąmet pasiūlys 911 modelį su 7 pavarų mechanine pavarų dėže

LRT.lt2019.11.02 19:39

Apie tai, kad pirkėjams gali būti pasiūlyta įsigyti „Porsche 911“ su 7 pavarų mechanine pavarų dėže, gamintojas yra užsiminęs prieš keletą metų. Tačiau tokius vokiečių planus lydėjo ne tik džiaugsmo šūksniai, bet ir trūkčiojimai pečiais klausiant – kam to reikia?

Kaip, remdamasis gamintojo pranešimu, skelbia „carscoops.com“, gamintojas šią pavarų dėžę pasiūlys „911 Carrera S“, „4S“ ir kabrioleto versijoms. Kol kas neskelbiama, ar ši pavarų dėžė bus pasiūlyta ir bazinį „911 Carrera“ modelį pasirinksiantiems vairuotojams.

Šios mechaninės pavarų dėžės pasiūlymas gali tapti nedideliu atodūsiu 911 modelio entuziastams, kurie iki šiol turėjo tik vieną pasirinkimą – aštuonių pavarų dvigubos sankabos automatinę pavarų dėžę. Pasirinkę automobilį su mechanine pavarų dėže, pirkėjai už tai papildomai neturės mokėti.

Tačiau, nors finansine išraiška tai nieko nekainuos, reikės susitaikyti su kiek prastesnėmis automobilio dinaminėmis savybėmis. Pavyzdžiui, nuo 0 iki 100 km/val. „911 Carrera S“ su mechanine pavarų dėže įsibėgės per 4 sekundes, kai toks pats modelis su „Sport Chrono Package“ paketu ir automatine pavarų dėže tai padaro per 3,3 sekundės.

Mechaninę pavarų dėžę turintis modelis pasieks ir vos mažesnį maksimalų greitį – 306 km/val. O turintis automatinę – per plauką greitesnis ir gali įsibėgėti iki 307 km/val. Tačiau mechaninė pavarų dėžė truputį lengvesnė ir bendrą automobilio svorį sumažino iki 1496 kilogramų, tai yra 38 kilogramais mažiau, nei sveria modelis su automatine pavarų dėže.

Pagal „carscoops.com“ parengė Vytenis Kudarauskas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.