Naujienų srautas

Eismas2019.10.30 06:51

Kelininkai perspėja dėl plikledžio, vietomis – sniego: Biržuose pasnigo iki 3 cm, kitur šiaurės Lietuvoje – 1 cm

Vilniuje barstomi tiltai ir viadukai
LRT.lt, BNS 2019.10.30 06:51

Trečiadienio rytą Šiaurės rytų Lietuvoje bei Raseinių, Šiaulių, Plungės ir Telšių rajonuose susiformavęs plikledis, čia slidūs kelių ruožai yra barstomi ir valomi, pranešė Eismo informacijos centras.

Likusioje šalies dalyje, dėl naktį buvusio snygio, valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis šlapios.

Kaip LRT RADIJUI sakė sinoptikė Alva Nagelytė, sniegą daugiausia pamatė šiaurės rytinių rajonų gyventojai. Anot sinoptikės, Biržuose sniego danga siekė iki 3 cm, Zarasų rajone, Utenoje iki 1 cm.

Šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną kur trumpi, nedideli krituliai. Vėjas nepastovios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 iki 8 laipsnių šilumos.

Vilniuje barstomi tiltai ir viadukai

Sostinės gatves prižiūrinti įmonė „Grinda“ trečiadienio rytą skelbia, kad į Vilniaus gatves jau išriedėjo druskų barstytuvai.

„Siekdama užtikrinti saugias eismo sąlygas, sostinės gatves prižiūrinti įmonė paryčiais barstė tiltus, viadukus, estakadas. Būtent ant tiltų ir viadukų susidaro iš pirmo žvilgsnio nepastebimas plonytis ledo sluoksnis, kuris vairuotojams tampa pirmuoju artėjančios žiemos krikštu“, – skelbia įmonė socialinėje paskyroje.

Vilniuje šiąnakt buvo barstomi Valakampių, Šilo, Karaliaus Mindaugo, Žaliasis, Geležinio Vilko, Žvėryno, Liubarto, Lazdynų ir Gariūnų tiltai, taip pat A. Goštauto, Ukmergės. Tūkstantmečio. Antakalnio gatvių ir Laisvės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio estakados bei viadukų užvažiavimai ir nuvažiavimai.

„Netikėtumų nebūna – žiema ateina kiekvienais metais, todėl kelininkai tam iš anksto ruošiasi. Vis dėlto labai svarbu, kad ir patys vairuotojai jau dabar persiorientuotų į žiemos sezoną: tinkamai parengtų automobilį, išmoktų kelionės laiką planuoti su atsarga, atidžiai vertinti realias eismo sąlygas ir rinktis saugų greitį“, – rašo kelininkai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi