Eismas

2019.09.16 15:25

Rugsėjo 17 d. Vilniuje laikinai keičiamas 9 maršruto autobusų eismo organizavimas

LRT.lt2019.09.16 15:25

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad rugsėjo 17 d. nuo 8 iki 18 val. dėl Juodšilių g. remonto darbų laikinai keičiamas 9-ojo maršruto autobusų eismo organizavimas. Dėl eismo ribojimų šio maršruto autobusai nekursuos Juodšilių gatvės atkarpa ir nestos stotelėse Kadugių (abiem kryptimis), bei Vasarotojų (Zuikių g. kryptimi).

Autobusai, kursuodami miesto kryptimi, važiuos Moksleivių g. iki Baltosios Vokės g., bei toliau važiuos Baltosios Vokės g. iki Agrastų stotelės, iš kurios grįš į įprastą trasą. Autobusai, važiuodami iš miesto, važiuos Baltosios Vokės g. iki Agrastų stotelės. Toliau grįš į Baltosios Vokės g. bei važiuos Moksleivių g., iš kurios grįš į įprastą trasą.

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje, socialiniame tinklalapyje, mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.